Ürünlerimizle Opsiyonel Olarak

Kullanılabilen Parçalar 

Bize Ulaşın

Ürünlerimizle Opsiyonel Olarak Kullanılan Parçalar


S-Tip Minimal Yandan Çıkış Sifon

Y.8001

Tüm duş kanallarımız ile birlikte kullanılan minimum ölçülerde yüksek kapasiteli boşaltım sağlayan minimal Sifon yüksek akış sağlar. Boyut olarak minimal olmasına rağmen, yüksek kapasite performansına sahiptir. Bu, onu dar ve küçük alanlar için ideal hale getirir. Özel tasarlanmış patentli formu sayesinde suyun debisini kullanarak kir ve birikintileri kendi kendine temizler. Klasik sifonlardan farklı olarak özel su perdesi ile giderden kaynaklanan koku oluşumunu engeller. Gövdede bulunan entegre conta sıvı sızıntısını önlemektedir. Bu sifon, TÜV EN-1253 standartlarına göre dakikada 48 Lt ile yüksek debili boşaltım oranları sunmaktadır. Özel minimal boyutu, küçük alanlar için pratik olmasını sağlar.

Minimal Sifon Yandan Çıkış

Alttan Çıkış Sifon

Y.8002

 Yüksek kapasiteli, 100 mm karot çapı ile uyumlu alttan çıkışlı sifon; S yapısı ile fermatürlü ürünlerde oluşabilecek koku sızıntılarına kesin bir şekilde çözer. 66 lt yüksek su tahliye kapasitesi, S yapısı ile kokuları engeller. Bütünleşik conta sıvı sızıntıları yaşanmaz. 30 mm su perdesi ve içinde daha yüksek miktarda su tutmasından dolayı kurumadan kaynaklı koku problemini daha uzun süre engeller.


Minimal Sifon Alttan Çıkış
Yandan Çıkışlı Sifon

Yandan Çıkışlı Sifon

Y.8081 

Yüksek miktarda su tutması ve şelale tipi duş başlıkları gibi yüksek akış gereken kullanımlar için uygundur. Kurumadan kaynaklı koku problemini daha uzun süre engeller. 60 lt yüksek su tahliye kapasitesi, 50 mm su perdesi; S yapısı ile kokuları engeller. Bütünleşik conta sıvı sızıntıları yaşanmaz.

Spiral Sac Tutucu

Spiral Saç Tutucu 

Y.8151

Hemzemin duş kanalları içinde yer alan helezon saç ve kir tutucu çıkarılarak istenildiği zaman temizlenebilir ve tekrar kullanılabilir. Helezon yapısı ile işlem sırasında gidere giden saçların su akışını engellenmeden toplanmasını sağlar. Su tahliye debisinde düşüş yaşanmaz. Temizlik sırasında hızlı ve kolay temizlenir. 40 mm ve 50 mm çap çıkış ölçüleri vardır.


Kokusuz Kuru Sifon

Y.8181 - Y.8155

Sifonlu ve sifonsuz kullanım sonrasında; suyun uzun süre beklemesi veya hazne içindeki suyun zamanla kurumasından dolayı oluşabilecek istenmeyen kötü koku oluşumunu, ayrıca gider içinden geri tırmanabilecek böcek ve haşeratların gelmesini engeller. Yüksek kapasiteli su tahliyesi yapar. Sifon kapasitesini engellemeyen saç ve kir tutucu özelliğine sahiptir. 40 mm ve 50 mm çap çıkış ölçüleri vardır.


Kokusuz Kuru Sifon

Klepeli Koku Önleyici Sifon

Y.8174

Opsiyonel olarak seçebileceğiniz klepeli fermatürün kapağı su geldiğinde açılarak su tahliyesi sağlarken gider kaynaklı koku oluşumunu engeller. Zamanla gider içinden geri tırmanabilecek böcek ve haşeratların gelmesini engeller.

Klepeli Koku Önleyici Sifon
Seramik Altı Yalıtım Flansı

Seramik Altı Yalıtım Flanşı

Y.8210

Çap Ø50 mm çıkışlı izolasyon manşeti Duş kanalı ve noktasal giderlerle uyumludur. Bütünleşmiş sızdırmazlık membranı ile su kaçaklarının engeller. Kat betonu üzerine ikinci bir su gideri oluşturulmasını sağlar. Lamine edilmiş sızdırmazlık membranı tüm izolasyon malzemeleri ile uyumludur.

Yalıtımlı Hareketli Flans

Yalıtımlı Hareketli Flanş

HS.8138

Her yöne hassas ayarlanabilen eksantrik süzgeç başlığı ile çok daha kolay montaj imkanı elde edersiniz. Eksantrik kısmı hareket ettirerek ihtiyacınız olan montaj konumunu ayarlayabilirsiniz.