Hakkında


Türkiye'nin ilk Inoks banyo ürünleri üreticisi ve aynı zamanda uzun yıllardır sektör lideri olan Evimetal, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından akredite edilmiş bir tasarım merkezine sahiptir. 1967 yılında İstanbul'da başlayan bu uzun yolculuk, ürün tasarımı, kalıp yapımı ve imalatı konusunda köklü, güçlü ve sürekli gelişen bir kültüre dönüşmüştür. Evimetal, duş kanalları, giderler, köşe-bitiş profilleri ve havlupanlarda 100'den fazla model, 9 farklı renk ve yüzey seçeneği ile 3000'den fazla alternatif ürün sunarak tüm kullanıcıların en karmaşık ve özel ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir.

Evimetal, sürekli gelişen tam entegre bir fabrikaya sahip olduğu için tüketicilere bireysel çözümler de sunmaktadır. Şirket, 56 yıllık tecrübesi ve organize, kalifiye üretim gücünün sağladığı birçok avantaja sahiptir. 12 kişilik Ar-Ge ekibi, tasarımcı ve Ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller kazanmış mühendisleri, konusunda uzman satış ekibi ve referansları Evimetal'in başarısının arkasındaki itici güçtür. Evimetal, kendi tasarımcılarına sahip olduğu için her türlü sorunu önceden çözebilmekte, aynı zamanda yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünler üretmektedir. sanat makinaları ve V2A kalite belgesine sahip 1.sınıf paslanmaz çelik. TÜV-Almanya onaylı, EN-1253 ve CE standartlarına uygun ürünler Evimetal'in kalite anlayışını temsil etmektedir. Evimetal, küresel lojistik sorunlara önlem olarak Türkiye ve Avrupa'da üretim merkezleri oluşturmuştur. Farklı üretim lokasyonlarında geniş bir ürün yelpazesi sunarak dünyanın farklı pazarlarının taleplerini karşılamayı amaçlamaktadır. Pazar payı ve itibarı, Evimetal'i küresel pazara açılma konusunda teşvik etmiş ve motive etmiştir.

Evimetal ve grup şirketleri tüm Avrupa ülkeleri, Kuzey Amerika, MENA bölgesi, Kafkasya ve Orta Asya ülkelerine ihracat yapmaktadır. Evimetal bu stratejik kararı ile inşaat sektörüne, global bayi ve distribütör ağına uluslararası standartlarda kaliteli ürünlerini en iyi fiyat ve koşullarda sunma ve zamanında teslim etme sorumluluğunu koşulsuz olarak üstlenmiştir.

Evimetal modern çözümleri ile tüm müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktadır. 2021 yılında Almanya'nın duş gider sistemleri ve profilleri sektöründe yenilikçi markası ve Türkiye'nin hem ilk üreticisi hem de sektör lideri olma özelliği ile öne çıkan markası Evimetal güçlerini birleştirdi.

SertifikalarTescil Belgelerimiz
Ödüller


IF Design Awards 2018


Design Turkey 2017

Tasarım Merkezi Ödülleri